PinK HearTs
Bine ati venit pe forumul PinK-HearTs
PinK HearTs
Bine ati venit pe forumul PinK-HearTs
PinK HearTs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum ce este dedicat tuturor fetelor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 11, Joi Mai 02, 2024 7:55 pm
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Statistici
Avem 16 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Snowy.x

Membrii nostri au postat un numar de 237 mesaje în 34 subiecte
Ultimele subiecte
» La restaurant
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptySam Mar 27, 2010 5:32 pm Scris de Lollitha ;x

» Joculetul numerelor
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 9:05 pm Scris de Snowy.x

» Daruieste un cadou membrului ce va urma .
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 9:00 pm Scris de Snowy.x

» Da o nota avatarului
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 8:58 pm Scris de Snowy.x

» Da o nota semnaturii.
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 8:57 pm Scris de Snowy.x

» CuVaNtUl MaGiC [JoC dE lItErE]
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 8:57 pm Scris de Snowy.x

» Spunem de 1000 de ori pinkhearts
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 8:55 pm Scris de Snowy.x

» Fisa personajelor.Postati aici!
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 7:47 pm Scris de Snowy.x

» Aresteaza membrul de deasupra ta .
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 10, 2010 7:00 pm Scris de Snowy.x

Top postatori
mirunik (73)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Lollitha ;x (40)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Poison (39)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Cherry Poison (24)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Riii. (16)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Ana (13)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Snowy.x (9)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Eva (7)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
BeCCa (6)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Ruxy15 (4)
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_lcapSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Voting_barSaluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Lady_Lala
new here
new here
Lady_Lala


Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/01/2010
Varsta : 25
Localizare : Pe un norisor albastru

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 03, 2010 3:53 pm

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Star3 Saluty!Numele meu este Oany.Am 11 ani si sunt din Ploiesti.Stiu siteul de la Maria care e inregistrata si pe siteul meu www.magicgirls.forumz.ro unde va astept pe toate.De obicei sunt o persoana buna si inventiva dar mai am momentele mele.Cel mai mult imi plac :
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Star3 Ciocolata
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Star3 Baietii dulci
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Star3 Filmele bune
Imi place Michael Jakcson dar si Miley Cyrus.Sper sa ne intelegem,cu dragoste,Lady_Lala. Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Icon_wink
Sus In jos
Poison
jellybean
jellybean
Poison


Mesaje : 39
Data de inscriere : 01/01/2010

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Re: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyDum Ian 03, 2010 5:02 pm

God , de acum toate ma copie cu username-ul Oany . Nu are cum sa te cheme Oany si site-ul nu este al tau . Este al lui Annie .
Nu va zic ce e Poison , puteti cauta dar nu o sa va placa .
Bun venit !
Sus In jos
Lollitha ;x
starfish
starfish
Lollitha ;x


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/01/2010

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Re: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyLun Ian 04, 2010 10:45 pm

Din cate stiu Poison e o trupa , no ?
Sus In jos
Poison
jellybean
jellybean
Poison


Mesaje : 39
Data de inscriere : 01/01/2010

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Re: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyMar Ian 05, 2010 11:47 am

Oany este un nickname .... :X:X:X
Sus In jos
Lollitha ;x
starfish
starfish
Lollitha ;x


Mesaje : 40
Data de inscriere : 02/01/2010

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Re: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyVin Ian 08, 2010 12:17 am

A Oana , poison nu e o trupa ? hai nu ma tine in suspans :]]
Sus In jos
Poison
jellybean
jellybean
Poison


Mesaje : 39
Data de inscriere : 01/01/2010

Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Re: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. EmptyVin Ian 08, 2010 5:50 pm

Poison nu este o trupa .
Si nici o melodie .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty
MesajSubiect: Re: Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..   Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here.. Empty

Sus In jos
 
Saluty! Imi pare bine sha va cunosc! New girl is here..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PinK HearTs :: Biroul cu informatii :: Welcome-
Mergi direct la: